KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15691010
nr 1569 1010
David Tägtström
(1894-1981), Sverige
Oljemålning, Signerad, porträtt av Fru Lilian Kåge. Olja på duk, 71x58 cm, yttermått inklusive ram: 88x75 cm
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 9 oktober 2023
kl 18:41:14
7/10 17:56:44
David Tägtström
Läs mer om David Tägtström